Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

5 powodów, które przekonają Cię, że odzież reklamowa to dobry wybór dla Twojego biznesu

2022-02-07
5 powodów, które przekonają Cię, że odzież reklamowa to dobry wybór dla Twojego biznesu

Nie wierzysz, że odzież reklamowa może Ci się w jakikolwiek sposób przydać do promocji Twojego biznesu? Cóż, specjalnie po to, żeby przekonać Cię do zmiany zdania, przygotowaliśmy ten poradnik. Sprawdź, ile zyskasz, jeśli zainwestujesz w dobrej jakości ubrania z Twoim firmowym znakiem!

Odzież reklamowa, czyli… jaka? Wszystko, co warto wiedzieć na temat tego rodzaju nośnika reklamy

Odzież reklamowa to ogólne pojęcie, za którym kryją się różnego rodzaju oznakowane przez firmę ubrania. Znaki te oczywiście są ściśle związane z marką: to jej logotyp, claim, hasło prowadzonej aktualnie kampanii reklamowej, wizerunek ambasadora itd. Odzież reklamowa ma też kolorystykę zgodną z identyfikacją wizualną brandu, dzięki czemu tworzy spójny estetycznie przekaz i pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki. Przykład? Odzież reklamowa sieci telefonii komórkowej Play, zawsze utrzymana w charakterystycznym dla firmy kolorze fioletowym czy ubrania konkurencyjnej marki Orange, bazujące na pomarańczu. Odzież taka może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów: noszona przez personel w siedzibie czy w punkcie usługowym lub na przykład ofiarowana współpracownikom, czy klientom w ramach prezentu. Dlaczego w ogóle jest sens myśleć o przygotowaniu tego rodzaju strojów? Czytaj dalej, a poznasz 5 najważniejszych zalet odzieży promocyjnej!

Dlaczego warto inwestować w odzież reklamową? Poznaj 5 najważniejszych powodów

Masz wątpliwości, czy odzież reklamowa to dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma w tym momencie, skoro jest wiele innych, ważnych wydatków? Cóż, istnieje naprawdę sporo argumentów, które przemawiają za decyzją o przygotowaniu odpowiedniej odzieży promocyjnej: koszulek, polarów reklamowych czy obrandowanych spodni. Dlaczego to dobry pomysł?

1. Odzież reklamowa pozwala zachować wizualną spójność

Chcesz, żeby Twoja marka była traktowana poważnie? Zadbaj o to, żeby “spiąć” każdy jej wizualny aspekt. Oznacza to spójność materiałów reklamowych, aranżacji wnętrza lokalu czy właśnie odzieży promocyjnej. Ta sama kolorystyka, jeden określony font, charakterystyczne wzory – właśnie takie detale pozwalają zbudować tak zwaną identyfikację wizualną firmy, która stanowi klucz do skutecznego marketingu.

2. Odzież promocyjna wpływa na rozpoznawalność marki wśród obecnych i potencjalnych klientów

Omówiona wyżej identyfikacja wizualna, spójność kolorystyki i designu ma potężny wpływ na rozpoznawalność marki. Twoi klienci z daleka będą poznawać Twoich pracowników, reklamy czy szyldy, jeśli skupisz się na wykorzystywaniu określonych barw czy motywów. Również stroje personelu będą ważnym elementem tej “układanki”.

3. Koszulki czy polary reklamowe pozwalają przygotować personel do pracy

A skoro już o strojach pracowników mowa, warto podkreślić i ten argument – odzież reklamowa może nie tylko być nośnikiem informacji na temat Twojej marki, ale przede wszystkim podstawą przygotowania personelu do wykonywania obowiązków służbowych. Sam przyznasz, że lepiej, kiedy wszyscy wyglądają schludnie i zgodnie z kluczem, niż kiedy każdy pracownik nosi się po swojemu?

4. Odzież promocyjna to miły gest wobec klientów

Jak już wspominaliśmy, odzież promocyjna może być naprawdę ciekawym pomysłem na upominek dla stałych, lojalnych klientów czy dla osób, które współpracują z Twoją marką. Designerska koszulka z nadrukiem czy polar reklamowy z haftem zawsze się przydają!

5. Odzież reklamowa przeniesie Twoją kampanię na zupełnie inny poziom!

Odzież promocyjna to bez wątpienia świetny element szerzej zakrojonej kampanii, zarówno prowadzonej w internecie czy telewizji, jak i outdoorowo. Hostessy, barmani na imprezie, a nawet ambasadorzy w trakcie spotkania z odbiorcami – wszyscy mogą nosić odzież reklamową z logotypem Twojego brandu!

W jakie ubrania z firmowym nadrukiem lub haftem warto inwestować?

Wiesz już, dlaczego warto zdecydować się na zakup odzieży promocyjnej. Teraz czeka Cię wybór konkretnego modelu. Tutaj czujemy się w obowiązku uczulić: tylko dobrej jakości odzież reklamowa spełni swoją funkcję, prezentując się prestiżowo i estetycznie. Szukaj takich, które są odpowiednio skrojone, zapewniające swobodę ruchów, trwałe i ładnie wykończone (jak, chociażby koszulki Malfini). Liczy się też oczywiście sam nadruk – my oferujemy Ci naniesienie dowolnego wzoru na odzież promocyjną z gwarancją świetnego wyglądu nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Skontaktuj się z nami mailowo, a na pewno znajdziemy rozwiązanie, które w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Widzisz? Istnieje wiele powodów przemawiających za tym, żeby inwestować w koszulki czy polary reklamowe z firmowym nadrukiem. W tym wpisie podzieliliśmy się z Tobą 5 najważniejszymi, ale po głębszym zastanowieniu, na pewno sam dopiszesz kilka dodatkowych. Jeśli już zdecydujesz się na zakup odzieży reklamowej, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu, gdzie czeka na Ciebie oferta modeli naprawdę dobrej jakości w konkurencyjnych cenach, które nie zrujnują Twojego firmowego budżetu. Takich, jak chociażby polary reklamowe czy koszulki Malfini.

Polecane

pixel